Pinterest Video İndir – İndirm Videolar, Hikayeler ve GIF

 • Unutmayın İndirmek için indirme düğmesine sağ tıklayın (veya mobil kullanıyorsanız uzun dokunun) ve Kaydet/İndir seçeneğini seçin.

Pinterest Video İndirici

Pinterest uygulamasında genellikle pin olarak adlandırılan bir gönderi görüp arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmak istemeniz, ancak orada bunu yapmanıza izin verilmemesi üzücü değil mi? Bunun için artık üzülmenize gerek yok; Bu sorunu çözmek için ücretsiz bir Pinterest video indiricisi getiriyoruz. Bu Pinterest indiricisi ile Pinterest pinlerini herhangi bir sınırlama olmaksızın çevrimiçi olarak indirebilirsiniz.

Buradaki pinin video, resim ve gif anlamına geldiğini belirtmek isteriz. Günümüzde Pinterest, farklı bölgelerden insanların pinlerini göndermeye devam ettiği en hızlı büyüyen sosyal medya platformudur. Moda, yemek pişirme, spor ve takip ettiğiniz diğer şeylerle ilgili pinleri ana sayfa akışında görebilirsiniz. Bu arada, akışınızda bir şey mevcut değilse, arama kutusunda arama yapabilirsiniz.

İnsanlar çoğu zaman Pinterest’te gördükleri fikirlerden ilham alır ve bunu cep telefonlarına veya dizüstü bilgisayarlarına kaydetmek isterler. Ancak insanların bunu nasıl yapacakları konusunda hiçbir fikri yok. Kısıtlı bir politika nedeniyle doğrudan Pinterest’ten deponuza kaydedemezsiniz. Bu cahil insanlar için, onları iyice yönlendireceğiz.

Videoları İndirmek İçin Bu Adımları İzleyin

Download Videos Step 1
Download Videos Step 2
Download Videos Step 3
Download Videos Step 4

Pinterest nedir?

Pinterest, dünyada olup biten farklı şeyler hakkında bilgi depolamak ve keşfetmek için tasarlanmış bir sosyal medya uygulamasıdır. Pano şeklindeki resimler, gifler ve videolar kullanarak bilgileri kaydedebilirsiniz. Milyonlarca insan bu değerli ve bilgilendirici uygulamayı kullanıyor.

Ayrıca, Pinterest’teki içerik oluşturucular, hesaplarında hizmetlerine veya fikirlerine genel bir bakış sunar. İnsanlara görüntüyü/videoyu açmaları ve gelecekte kök salmaları için ilham veren fikirler. Pinterest’e görsel bir arama motoru da diyebilirsiniz. Genellikle, içerik oluşturucular kapsamlı marka profilleri sunar, yaratıcı fikirlerin bir koleksiyonu anlamına gelir.

Pinterest’in adlandırılmış pinler ve panolardan oluştuğu iki şey vardır. Pin, web sitelerine bağlanan yüklenen resim/video/gif’tir. Bir kullanıcının panosuna kaydedilen bir pin, diğer kullanıcılar tarafından da kaydedilebilir, bu da bir tekrarlama işlemidir. Oysa kurul, düğün, bahçe işleri, fitness ve sağlık vb. gibi ilgili bir temayı temsil eden fikirleri/iğneleri toplar.

Şimdi, Pinterest’in temel konsepti netleştiğinde, hayati önem taşıyan video indirme sürecine gelin. Pinterest videosunu ilk kez indirmek zorunda kaldıklarında birçok kişinin kafası karışır. Bu nedenle, bir Pinterest Videosunun akıllı telefonlarınıza ve bilgisayarlarınıza zahmetsizce indirilmesi işlemini aşağıda açıkladık.

How to Download Videos from Pinterest by Mobile?

 • Pinterest hesabınız yoksa önce Pinterest uygulamasında bir hesap oluşturun.
 • Ayrıca FB veya Gmail hesapları üzerinden de kaydolabilirsiniz.
 • Artık Pinterest videolarını, giflerini ve resimlerini kontrol etme ve hesabınıza kaydetme erişiminiz var.
 • Cep telefonunuza kaydetmek istediğiniz videoya karar verin. Feed’inizden seçim yapabilir veya aradığınız videoyu arama kutusu aracılığıyla arayabilirsiniz. Saklamak istediğiniz videoyu açın; °°° derecelerini ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz.
 • Orada bazı seçenekleri gösteren bu °°° simgesine tıklayın
 • Oradan bağlantı kopyala seçeneğini seçin.
 • URL kopyalanacak ve kullanıma hazır olacaktır.
 • Şimdi URL’yi ücretsiz Pinterest video indirici giriş kutusuna yapıştırın.
 • İndirme düğmesine dokunduğunuzda indirilen videonun bir önizlemesi görünür.
 • Video cep telefonunuza kaydedilecek.

Pinterest Videoları Bilgisayar/Masaüstü/Dizüstü Bilgisayardan Nasıl İndirilir?

 • Pinterest.com web sitesine gidin, hesabınıza giriş yapın. Hesabınız yoksa Pinterest hesabınızı oluşturun/kaydolun.
 • Giriş yaptıktan sonra farklı pinlerin takip edildiğini görebilirsiniz. Yayına gelen herhangi birini seçebilir veya PC’nize hangi videoyu indirmek istediğinizi arama kutusunda arayabilirsiniz.
 • Videoyu açmak için pime tıklayın. Seçenekleri keşfederek Pin’in URL’sini kopyalayabilirsiniz. Ayrıca link butonunu bulduğunuz gönder butonunu da kullanabilirsiniz. Bu bağlantı düğmesine tıklayın, videonuzun bağlantısı kopyalanacaktır.
 • Şimdi Pinterest video indiricisine gelin ve kopyaladığınız bağlantınızı Pinterest indirici kutusuna yapıştırın.
 • İndirici kutusunun altındaki indirme düğmesine tıklayın.
 • Bir önizleme göreceksiniz; önizlemeyi kontrol ettikten sonra videoyu indirin.
 • Sonunda videonuz Dizüstü/Bilgisayar/Masaüstünüze kaydedilecektir.

Kısacası

 • Pinterest’ten videonun URL’sini kopyalayın.
 • Yukarıda bulduğunuz indiricinin üzerine yapıştırın.
 • İndir düğmesine tıklayın.
 • Onaylamak için önizlemeyi kontrol edin.
 • “İndir”e tekrar tıklayın.
 • Bitirdiniz.

Pinterest Gif İndirici

İndiricimiz, Pinterest’in resmi web sitesinin izin vermediği Pinterest gif’ini indirmenizi sağlar. Gifleri indirmenin kesin ve hızlı bir kuralı yoktur; sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Çevrimiçi gif indirmek için bir bilgisayar kullanıyorsanız, web sitesine gidin ve bilgisayar/dizüstü bilgisayar bölümünü kullanarak Pinterest’ten indirme bölümünde açıklanan adımları izleyin. Diğer kapakta, Android / iOS ile Pinterest video indirme adımlarını izleyin.

Bu adımların her ikisini de takip ederek, gifleri cihazınıza sorunsuz bir şekilde çevrimiçi olarak kolayca indirebilirsiniz. Pinterest gif’i indirmek için Pinterest Gif Downloader’a göz atın.

Pinterest Resim İndirici

Bu indirici ile Pinterest resimlerini çevrimiçi olarak da indirebilirsiniz. Pinterest’teki resimleri panonuza sabitleyerek kaydetme seçeneği görmenize rağmen. Ayrıca, resimleri mobil cihazınıza kaydetmenizi sağlayan Pinterest resimleri indirme seçeneğini de görebilirsiniz. Ancak gerçek şu ki, bu indirici size yüksek çözünürlüklü görüntüler sunuyor.

Bu nedenle, bu indiricinin yardımıyla Pinterest resimlerini çevrimiçi olarak indirebilir ve masaüstünüzde, Dizüstü bilgisayarınızda, Android, iOS veya tabletinizde HD kalitesinde resimler elde edebilirsiniz.

Pinterest’ten MP4’e

MP4 video indiricisi olarak da adlandırılan bu indirici, tüm Pinterest videolarını ve giflerini MP4 formatına dönüştürür. Yapmanız gereken tek şey, URL’yi bir Pinterest pininin arama kutusuna kopyalayıp yapıştırmak. İndir düğmesine tıklayın; video MP4 HD veya 720p’ye dönüştürülecek, ardından onaylamak için düğmeye tekrar tıklamanız yeterli.

Çevrimiçi Pinterest Video Tasarrufu Kullanmanın Avantajları

 • Ücretsiz çevrimiçi Pinterest video indiricisi.
 • En hızlı video indirici.
 • Kullanımı kolay
 • Videoları, resimleri ve videoları indirebilir.
 • MP4 video indirici.
 • Videoları indirmek için kayıt olmanıza gerek yok.
 • Kimliğinizi ve verilerinizi ifşa etmeyin
 • Safari, Opera, Mozilla, Firefox chrome ve diğerleri gibi tüm tarayıcılarla uyumlu
 • Android, iOS, tablet, PC ve dizüstü bilgisayar ile uyumludur.
 • Bu indiriciyi kullanmak için üçüncü taraf Uygulaması gerekmez.
 • Videolarınız kayıtlarına kaydedilmedi.
 • Herhangi bir kısıtlama olmaksızın sınırsız video, gif ve resim indirin.

Pinterest’i En Çok Kim Kullanıyor?

Günümüzde Pinterest’ten genç, yaşlı, erkek, kadın, öğrenci, blogger, iş adamı herkes faydalanıyor. Bir iş adamının orada web sitesinin hizmetlerini ve olanaklarını tanıtması gibi. Öte yandan, blogcular yaratıcılıklarını, farkındalıklarını ve ipuçlarını izleyicilere gösteriyor. Bir öğrenci Pinterest üzerinden farklı bir konu araştırır ve bulur ve önceden öğrenir. Yine de, bu topluluğun bir parçası olmanız için size ilham verecek sayısız örnek bulacaksınız.

Pinterest, her alanda insanlara ilgi alanlarını keşfetme ve fayda sağlama fırsatı sunuyor. Pinterest’in yardımıyla, dünyanın her yerinden uluslararası kişilerle etkileşim kurarak uluslararası platformlarda ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda kadınların erkeklerden daha fazla Pinterest kullandığı fark edildi. Bu, kadınların bu yararlı platformda becerilerini kabul etmenin yollarını bulma konusunda daha istekli oldukları anlamına gelir. Online alana aitse bu platformdan faydalanmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular:

İşleri daha açık bir şekilde netleştirmek için sık sorulan soruları ekledik. Yine de, bu indiriciyle ilgili herhangi bir kafa karışıklığınız varsa, yorum bölümünde sorabilirsiniz.

Pinterest’ten doğrudan video indiremezsiniz; Pinterest indiricisini kullanmanız gerekir. Bu durumda, indiriciyi yukarıda açıklandığı şekilde kullanın.

İndiricimizin önceliği, kullanıcı verilerinin ve cihazlarının güvenliği ve güvenliğidir. Böylece, Pinterest için bu video indiriciyi herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.

Araç, kullanıcının verilerini istemez. Ayrıca, kullanıcının indirdiği video, gif veya görselin kaydını sunucumuza kaydetmiyoruz.

Bu ücretsiz Pinterest video indiricisi için herhangi bir kayıt doldurmanız gerekmez. Pinterest.com’a gidin, URL’yi kopyalayın ve indirici kutusuna buraya yapıştırın.

İndirici bu özellikleri de destekledi. Ancak, canlı akışın sona ermesinden sonra Pinterest’ten canlı bir video indirebilirsiniz. Lütfen bu canlı videonun bağlantısını kopyalayın ve videonuzu almak için indiriciye yapıştırın.

Bu indirme aracını kullandığınızda, video indirilenlere veya tarayıcınız tarafından önerilen bir klasöre kaydedilir. Videolarınızı bulmak için aşağıdaki talimatları izleyin.
Akıllı Telefonlarda:
Tarayıcının varsayılan indirme yollarını incelemeniz gerekir.

Windows’ta:
Klavyenizde Ctrl + J tuşlarına basarak pencerelerinizdeki indirme geçmişini kontrol edin.

Mac’te:
Klavyenizde Cmd + Shift + J tuşlarını kullanın ve geçmişi keşfedin.

Our Tool is Also Offered in

Nihai Karar:

Pinterest, oradaki içerik oluşturucuların birden fazla bilgisinden ve yaratıcı fikirlerinden ilham alan geniş bir kitleye sahiptir. Ne yazık ki, bazı gizlilik politikaları nedeniyle Pinterest, cihazınıza bir Pinterest videosunun indirilmesini kısıtlar. Bununla birlikte, Pinterest Video indiricisi, sınırsız video, gif ve resim indirme hizmetlerini kolaylaştırarak bu sorunu çözdü. Bu aracı kullanmak için herhangi bir uzmanlık gerekmez; Yukarıdaki video indirme adımlarını takip ederek videoyu kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca, araç ücretsiz ve tüm cihazlarla uyumlu olduğundan, hiç düşünmeden kullanın.